NFT. Nastoletni londyńczyk zarobił fortunę

Inwestowanie w NFT pozwala niektórym na stworzenie kolekcji, dzięki którym można się wzbogacić. Pewien nastolatek zarobił jednak na niewymienialnych tokenach, które sam stworzył.
NFT. Nastoletni londyńczyk zarobił fortunę

NFT pozwoliły zarobić 12-letniemu chłopcu z Londynu równowartość aż 290 tysięcy funtów. Zawrotną kwotę zarobił dzięki obrazkom z wielorybem.

NFT. Nastolatek zarobił na wielorybach

Wielu nastolatków w trakcie wakacyjnej przerwy po prostu odpoczywa. Inni zabierają się za dorywcze prace. Lub spędzają czas wolny w towarzystwie rówieśników. Tacy nastolatkowie często się nudzą i szukają odpowiedzi, na przykład jakie krępujące pytania dla chłopaka można znaleźć. Odmienną drogą postanowił podążyć Benyamin Ahmed. 12-latek z Londynu zainwestował ten czas w projekt, który koniec końców przyniósł mu ogromne pieniądze – równowartość około 1,5 miliona złotych. Chłopiec idealnie wyczuł, że to świetny moment na stworzenie własnych tokenów NFT.

Weird Whales to kolekcja tokenów NFT autorstwa Ahmeda. Składają się na nią kolorowe i różniące się tylko detalami obrazki prezentujące wieloryby. Grafiki stworzone zostały z niewielu pikseli, a kolekcja liczy łącznie 3350 takich emoji.

NFT warte prawie 300 tysięcy funtów

NFT stworzone przez nastolatka spotkało się z ogromnym zainteresowaniem kolekcjonerów niewymienialnych tokenów. Teraz chłopiec może się stać najmłodszym właścicielem aż miliona dolarów w kryptowalutach – podaje serwis Wirtualne Media za dziennikiem „The Telegraph”.

Jak informują media, Benyamin Ahmed programowaniem zajmuje się już od piątego roku życia, kiedy nauczył go tego ojciec pracujący w zawodzie informatyka. Nauka zaowocowała – stworzone przez niego tokeny NFT pozwoliły na zbicie małej fortuny. Ahmed jest zwolennikiem kryptowalut i zarobione pieniądze zachowuje w Ethereum.

Za: wirtualnemeda.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
NFT. Skała za ponad milion

NFT. Sprzedane! Cyfrowy kamień poszedł za ponad milion dolarów

Następny wpis
binance

Binance – największa giełda kryptowalut na świecie. Jak i czym tam handlować? Lista kryptowalut i par walutowych

Powiązane wpisy