NFT to przyszłość. Współzałożyciel kryptowaluty uważa, że będą wszechobecne

Rynek niewymiennych tokenów, choć jest niezwykle młody, zaczyna się coraz szybciej rozwijać. Na NFT wiele osób zarobiło już krocie, a zdaniem jednego ze współzałożycieli stablecoina Tether, w przeciągu 10 lat staną się one wszechobecne.
NFT. Gry uratowały ich przed biedą

Obecnie NFT znamy przede wszystkim jako cyfrową sztukę. William Quigley, który jest jednym ze współzałożycieli Tether twierdzi jednak, że w ciągu dekady, cyfrowe certyfikaty autentyczności staną się niezwykle popularne.

Tokeny NFT w ciągu dekady zmienią świat?

Oparte na technologii blockchain tokeny mogą jego zdaniem stać się jednym z elementów tradycyjnej sprzedaży towarów detalicznych. Quigley jest absolutnie przekonany, że swoje cyfrowe odpowiedniki będą miały wszelkie produkty konsumenckie, których nie da się zjeść. Ma się to stać w właśnie w ciągu tej dekady.

Współzałożyciel wspomnianej kryptowaluty uważa, że zmiany zaczną następować już w ciągu najbliższych lat. Już teraz widać, że niektóre z branż są żywo zainteresowane nowymi możliwościami zarobku. Dość wspomnieć decyzję Marvela czy coraz częściej pojawiające się informacje na temat tokenów NFT w świecie sportu.

NFT w świecie mody

Serwis beincrypto.pl wskazuje, że niewymienne tokeny są też coraz bardziej popularne w świecie mody. Współpracę w tej kwestii nawiązały chociażby marki LVMH, Cartier Richemont i Prada SpA. NFT miałyby tu służyć do uwierzytelniania produktów i tworzenia ich cyfrowych odpowiedników.

Eksperymenty w tej kwestii najczęściej pojawiają się u pomniejszych marek. Neuno z Sydney chce na przykład, aby ich „szafę 3D” można było podłączyć do innych platform i kupioną w sklepie sukienkę „nosić” także w sieci. Wygląda na to, że to dopiero początek wielkiego rozwoju rynku tokenów NFT.

Za: beincrypto.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis

Filipiny: Gry NFT uratowały ich przed biedą

Następny wpis
kryptowaluty jak zacząć

Kryptowaluty – jak zacząć? Jak i gdzie je kupić? Czy można na nich zarobić?

Powiązane wpisy