Praca Krzysztofa Gonciarza w formie NFT na platformie Binance

Znany polski youtuber i artysta Krzysztof Gonciarz wchodzi na rynek NFT. Podjął współpracę z Binance NFT.

Gonciarz swoją decyzją przeciera szlaki na rynku NFT wśród polskich artystów. Jest pierwszym artystą, który na nowej platformie Binance NFT udostępnił kolekcjonerski przedmiot w formie niewymienialnego tokena.

Market Binance NFT startuje już 24 czerwca

Start Market Binance NFT zapowiedziano na dzień 24 czerwca, a praca Krzysztofa Gonciarza ma się tam pojawić po tygodniu od uruchomienia tego miejsca w sieci. Weźmie udział w międzynarodowej kampanii „100 Creators”.

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, artysta specjalnie z okazji startu wspomnianej platformy stworzył unikatową pracę cyfrową pt. „Fantazmaty”. Opowiada ona o relacjach twórcy internetowego z odbiorcami, ponieważ jak twierdzi Gonciarz, dziś w sieci nie można już być człowiekiem z krwi i kości.

Dodał, że w każdym przypadku artysta jest jedynie pewną wersją siebie, a jego praca opowiada o procesie projekcji wizerunku dzisiejszego artysty. Jego zdaniem, każdy z widzów tworzy sobie „własnego Krzysztofa Gonciarza”.

Firma liczy na dobre efekty współpracy

Dalej czytamy, że w aukcji, która zostanie uruchomiona na nowej platformie będą mogły wziąć udział osoby, które mają konto na Binance.com.

Katarzyna Wabik, która w Binance pełni funkcję community i marketing managera wyraziła radość ze współpracy z Krzysztofem Gonciarzem. Ma nadzieję, że dzięki tej współpracy rozpocznie się debata wokół tematu NFT.

Źródło zdjęcia: Fot. LonginusKapadocki via Wikipedia, CC 4.0

Za: wirtualnemedia.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis

Zdjęcie „kosmity” w formie NFT trafiło na aukcję

Następny wpis

Oryginalny kod WWW na sprzedaż w formie NFT

Powiązane wpisy