Elon Musk. Shiba Inu nie znajduje się na koncie dyrektora Tesli. Kryptowaluta traci na wartości

Elon Musk zaprzeczył, że posiada jednostki Shiba Inu. Informacja od dyrektora generalnego Tesli przyczyniła się do mocnego spadku kryptowaluty z psim motywem.
Elon Musk Shib inu

Musk odpowiedział na pytanie zadane na Twitterze przez użytkownika „ShibaInuHodler”, który był zaciekawiony ilością posiadanych przez niego wirtualnych monet.

Elon Musk nie ma jednostek Shib Inu. Spadek coina o 20%

Deklaracja Muska zapewne zaskoczyła samego pytającego, co poskutkowało dużymi zmianami na rynku. Kryptowaluta w ciągu zaledwie dwóch godzin straciła 20% na swojej wartości.

Oczywiście komentarz nieoficjalnego promotora DOGE oraz SHIB nie pozostał bez echa. Sam ShibaInuHodler zachęcił Muska do zainwestowania w tę monetę. Inni użytkownicy z kolei skrytykowali prowokatora całego zajścia za nadmierną ciekawość.

Elon Musk a Shib Inu, czyli shitcoiny bez realnej wartości

Psie coiny – DOGE i SHIB, to niewątpliwie symbole tej hossy. Niestety dla nich nie przedstawiają realnych wartości, bowiem ich popularność wynika wyłącznie z zainteresowania celebrytów. Takie kryptowaluty są pogardliwie nawet nazywane jako tzw. shitcoiny. Sam Elon Musk w przeszłości żartował, że że chciałby stanąć na czele projektu Dogecoina.

Co ciekawe tweety Muska nie muszą być głównym czynnikiem przyczyniającym się do spadku lub wzrostu na rynku SHIB. Dane z blockchaina pokazują, że niedawny, pozornie irracjonalny rajd cenowy mógł zostać wywołany ruchami dużych inwestorów, którzy posiadają spore ilości SHIB.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
Canva na rynku NFT

Canva na rynku NFT – projekt skazany na sukces?

Następny wpis
Jordan Belfort

Jordan Belfort zainteresowany rynkiem NFT

Powiązane wpisy