Bitcoin z rekordowym ATH w historii

Bitcoin z rekordowym ATH. W ciągu kilku ostatnich godzin kryptowaluta zwiększyła kurs do około 63 800 $, poprawiając dotychczasowe osiągnięcie z kwietnia, kiedy to wartość wynosiła 63 400 $. Oznacza to wzrost na poziomie 16% w skali 7 dni i ok. 3% w ciągu 24h. Tak wysokie kwoty to efekt ostatnich dobrych wiadomości o zatwierdzeniu ETF futures BTC i stricte bitcoinowych ETF.
Bitcoin z rekordowym ATH

Panujące okoliczności mogą przyczynić się do wzmocnienia segmentu kryptowalut i zachęcić przedsiębiorców do inwestycji w rynek cyfrowych walut.

Bitcoin z rekordowym ATH, dobre wyniki Ether, straty Binance coin

Aktualnie 1 BTC warty jest 63 800 $. Na dobrej pozycji znajduje się również Ether, który warty jest dzisiaj 3 850 $. To wzrost o jeden 1% w porównaniu z wczoraj i aż 11% uwzględniając dane z poprzedniego tygodnia. Straty natomiast odnotował Binance coin. W ciągu ostatniej doby kryptowaluta odnotowała spadek o 1,3%, aczkolwiek w skali tygodnia zyskuje 9%. Cardano z kolei w ciągu ostatnich 24h ubył 1% i jego wartość jest na tym samym poziomie do 7 dni temu.

Bitcoin z rekordowym ATH: co na to analitycy

Kurs Bitcoina spowodował, że na reakcje specjalistów nie trzeba było długo czekać. Udzielił się m.in. Michael van de Poppe, dla którego przekroczenie bariery 63 000 $ świetnym osiągnięciem:

Twórca modelu wyceny BTC S2F, PlanB, w swoim poście napisał, że trwa odliczanie do nowego ATH Bitcoina wykorzystując przy tym legendarną piosenkę zespołu Europe:

Nie brakuje również komentarzy naszych rodzimych analityków. Sytuację skomentował Kamil Gancarz:

I Piotr Ostapowicz:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
Epic Games

Epic Games otwarte na NFT

Następny wpis
Bitcoin. Inflacja

Bitcoin: inflacja wpływa na rekordową cenę wirtualnej waluty

Powiązane wpisy