DC Comics wypuści serię NFT. Będą za darmo!

Świetne wieści dla fanów DC Comics. Amerykański gigant na rynku komiksów postanowił wypuścić serię niewymienialnych tokenów. Co ciekawe, NFT będą całkowicie za darmo.
DC Comics. Darmowe NFT z Batmanem

NFT od DC Comics mają zostać wypuszczone dzięki współpracy wydawcy komiksów z Palm NFT Studio. Kolekcja będzie oczywiście przedstawiać największych superbohaterów ze stajni DC.

DC Comics idzie w NFT

To już kolejna z kolekcji niewymienialnych tokenów od DC Comics. Ta jednak ma być udostępniona całkowicie za darmo. Już od 5 października będzie można zdobyć tokeny NFT z postaciami takimi jak Superman czy Batman. Skorzystać z tej możliwości będą mogli tak nowi, jak i dotychczasowy członkowie DC FanDome – informuje serwis Bitcoin.pl

Poza samymi superbohaterami znanymi nam z komiksów DC Comics, do zdobycia będą też okładki komiksów. Podzielone zostały one na trzy stopnie pod kątem unikalności.

DC Comics nie po raz pierwszy zajmuje się tokenami

Pierwsze niewymienialne tokeny od DC Comics zostały wprowadzone na rynek w ubiegłym roku. Były to prace José Delbo, który współpracował także z Marvelem.

W kwestii NFT po piętach DC Comics depcze właśnie Marvel. Pierwsze tokeny ze Spider-Manem wypuszczone zostały w pięciu wariantach. Najtańszy kosztował 40 dolarów, najdroższy aż 400. Już wtedy jednak firma zapowiedziała, że to zaledwie początek jeśli chodzi o obecność Marvela na rynku niewymienialnych tokenów.

Za: Bitcoin.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
Metaverse. Facebook inwestuje 50 mln dolarów

Metaverse. Facebook zainwestuje w “internet przyszłości” 50 mln dolarów

Następny wpis
NFT TikTok

NFT. TikTok będzie sprzedawał tokeny z treściami od twórców

Powiązane wpisy