NFT. Disney wchodzi na rynek tokenów

Widać coraz większe zainteresowanie jeśli chodzi o NFT. Disney jest kolejną wielką korporacją, która postanowiła wypuścić swoje własne niewymienialne tokeny.
NFT Disney

To już kolejna wielka firma, która zdecydowała się zaistnieć na rynku NFT. Disney chce, aby jego tokeny pojawiły się już niedługo. Można się domyślać, że nie zabraknie wśród nich znanych wszystkim postaci z klasycznych animacji.

NFT. Disney będzie miał swoje tokeny

Jak informuje serwis bithub.pl, pierwsze z niewymienialnych tokenów mają stać się dostępne już w ciągu najbliższych dwóch tygodni. NFT mogą być nie lada gratką dla kolekcjonerów.

W portfolio tego giganta znajduje się całe mnóstwo postaci, które z pewnością wiele osób chciałoby posiadać w swojej kolekcji NFT. Dość wspomnieć Kaczora Donalda, Myszkę Miki, czy w końcu świat Star Wars. Wejście Disneya na rynek niewymienialnych tokenów może być naprawdę sporym wydarzeniem dla kolekcjonerów.

NFT. Disney wypuści tokeny we współpracy z VeVe

Wspomniany serwis wskazuje też jednak na słaby punkt planu Disneya. Chodzi o platformę, na której będzie można kupować tokeny. Korporacja w tej sprawie nawiązała współpracę z VeVe.

Problemem jest fakt, że cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie w tym wypadku nie są dostępne na blockchainie i dla zakupu NFT konieczne jest zarejestrowanie się w aplikacji, do której zalogujemy się zwykłym e-mailem oraz hasłem. Przypomniano jednak, że VeVe od wielu lat poszerza swoją ofertę o kolejne serie. Wcześniej można tam było kupić chociażby klasyczne komiksy Marvela w formie tokenów.

Media zakładają, że NFT trafią do sprzedaży 12 listopada. Wtedy będą miały miejsce drugie urodziny serwisu Disney+.

Za: Bithub.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
GameStop NFT

GameStop planuje stworzyć własną platformę NTF. Rynek czeka poważna rewolucja

Następny wpis
gdzie kupić kryptowaluty

Gdzie kupić kryptowaluty?

Powiązane wpisy