Zdjęcie „kosmity” w formie NFT trafiło na aukcję

Kolejny zaskakujący niewymienialny token trafił na aukcję. To fotografia mająca przedstawiać rzekomo autopsję kosmity ze statku, który wylądował w Roswell w 1947 roku.

Zdjęcie, które na aukcji ma być warte fortunę jest de facto pojedynczą klatką 16-milimetrowego filmu. Ma ono przedstawiać przedstawiciela obcej cywilizacji, który pod koniec lat 40-tych przybył do nas z innego układu słonecznego.

Klatka ze słynnego filmu

Ta pojedyncza klatka filmu została właśnie przygotowana w formie tokena NFT i wystawiona na aukcji. Zwycięstwo w aukcji zapewnia otrzymanie unikalnego kodu, który potwierdza autentyczność materiału. Co więcej, szczęśliwy kupiec otrzyma także fizyczny film.

Klatka ma pochodzić z nagrania, które powstało w Roswell w stanie Nowy Meksyk. Na klatce widzimy humanoida, którego sekcja miała zostać przeprowadzona w 1947 roku w Stanach Zjednoczonych. Kosmita miał zginąć w katastrofie latającego spodka.

Miłośniki teorii spiskowych kupią słynne zdjęcie?

Po raz pierwszy rzeczone nagranie ujrzało światło dzienne w 1955 roku, a wyemitowała je stacja Fox. Z pewnością wspomniany token ze zdjęciem „kosmity” będzie stanowił gratkę dla miłośników teorii spiskowych. Roswell u badaczy tego rodzaju zdarzeń stanowi szczególne miejsce. To dlatego fotografia w formie NFT ma być warta fortunę.

Za: o2.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis

Francuski Związek Piłki Nożnej przeciera szlaki w NFT

Następny wpis

Praca Krzysztofa Gonciarza w formie NFT na platformie Binance

Powiązane wpisy