NFT od Twittera. Właściciele założyli organizację

Powstanie nietypowa organizacja związana z rynkiem niewymienialnych tokenów. Założą ją osoby, którym udało się uzyskać jeden z NFT wyemitowanych przez Twittera.

Jak przypomina serwis bithub.pl, mimo braku zainteresowania Jacka Dorseya kryptowalutą Ethereum, Twitter postanowił wyemitować serię 140 tokenów NFT, które szczęśliwi użytkownicy tego portalu społecznościowego otrzymali za darmo. Teraz mogą je sprzedać za poważnie pieniądze.

NFT od Twittera. Nowa organizacja ma 47 członków

Serwis informuje, że wspomniane osoby postanowiły założyć organizację w celu zwiększenia wartości tokenów NFT, które wchodzą w skład kolekcji od Twittera. Choć niewymienialnych tokenów wyemitowano 140, organizacja zrzesza w tej chwili dopiero 47 członków.

Do tej pory niektóre z osób, którym się poszczęściło i otrzymały jeden z tokenów, sprzedały je licząc na szybki zysk. Dużo więcej mogą jednak zarobić osoby, które nieco zaczekały.

W tej chwili siedem NFT od Twittera jest dostępnych na platformie Rarible. Kwota, jaką trzeba zapłacić za poszczególne tokeny, podawana jest w ETH (ethereum). Najdroższy z nich można kupić za równowartość 121 322 dolarów. Najtańszy kosztuje, bagatela, równowartość 18 564 „zielonych”.

NFT od Twittera za krocie. Nie ma w tym nic dziwnego

Ceny są naprawdę zaskakująco wysokie, a powstanie wspomnianej organizacji może je jeszcze bardziej wywindować. W świecie NFT dawno jednak przestało to być czymś nietypowym, a za niewymienialne tokeny płacono już krocie. Najlepszym dowodem jest chociażby kod WWW, który sprzedano za ponad 20 milionów złotych.

Podobnych przykładów jest oczywiście więcej. Pisaliśmy o wirtualnej działce za niemal milion dolarów. „Zaledwie” pół miliona zapłacono z kolei za słynny mem „Disaster Girl”.

Za: Bithub.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis

Chiellini wypuścił swoje NFT. Fani włoskiej piłki będą zachwyceni!

Następny wpis

Współzałożyciel Apple o Bitcoinie: Jest cenniejszy od złota

Powiązane wpisy