NFT. Freddie Mercury na niewymienialnych tokenach

Kolejne duże wydarzenie na rynku NFT. Freddie Mercury został bohaterem niewymienialnych tokenów, które można kupić na Super Rare.
NFT Freddie Mercury

Niektórzy fani zespołu „Queen” z pewnością zainteresują się dzięki temu kwestią NFT. Freddie Mercury znalazł się na aż czterech różnych grafikach, które mają upamiętnić 75. urodziny jednego z największych wokalistów w historii muzyki rockowej.

NFT. Freddie Mercury na czterech tokenach

Kolekcja z pewnością spotka się ze sporym zainteresowaniem. Promocją zajmuje się firma Six Agency, której współzałożycielem jest Georgio Constantinou. Przyznał on, że bycie kuratorem takiej kolekcji to niemały zaszczyt.

Dodał, że jest przekonany co do tego, że wokalista zespołu Queen gdyby dzisiaj żył, byłby zafascynowany kwestią tokenów NFT. Freddie Mercury zostanie tymczasem upamiętniony poprzez sprzedaż niezwykłych grafik przygotowanych specjalnie z okazji rocznicy jego urodzin.

NFT. Freddie Mercury w formie cyfrowej wesprze organizację charytatywną

Wspomniane tokeny dostępne są do kupienia już od 20 września na platformie Super Rare. Co ważne, nie chodzi tu o zarabianie pieniędzy na zmarłym artyście. Dochód ze sprzedanych tokenów będzie przeznaczony na wsparcie organizacji charytatywnej Mercury Phoenix Trust.

Organizacja ta zajmuje się zbieraniem funduszy, które przeznaczane są na walkę z AIDS. Zajmują się nią żyjący wciąż muzycy zespołu Queen. MPT powstała ku pamięci muzyka, którego zabiła wspomniana choroba.

Za: Bitcoin.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
NFT Doda

NFT. Doda “sprzedała swoje ciało” w formie tokenów

Następny wpis
NFT. Znacie tego mema?

Znacie tego mema? Możecie go kupić jako NFT

Powiązane wpisy