Dom mody Louis Vuitton wypuścił specjalne NFT. Nie trafią jednak na aukcję

NFT od Louis Vuitton? Czemu nie! Kolejna ze znanych marek postanowiła stworzyć własną kolekcję tokenów. Francuski dom mody Louis Vuitton zdecydował się na ten ruch przy okazji ważnej rocznicy. 4 sierpnia minęło dokładnie dwieście lat od momentu narodzin założyciela marki. Niewymienialne tokeny nie będą jednak sprzedawane na aukcji.
nft

W przeciwieństwie do wielu innych firm, Louis Vuitton nie chce zarobić na sprzedaży NFT. Tokeny będzie można zdobyć w specjalnej grze mobilnej.

NFT od Louis Vuitton

Decyzja domu mody z pewnością nie przypadnie do gustu tym, którzy liczyliby na szybką inwestycję i możliwość zarobku na NFT, których wartość z czasem najpewniej będzie rosnąć. Tym razem trzeba się nieco bardziej postarać, a zdobycie niewymienialnego tokena nie będzie zależało od zasobności portfela.

Firma chcąc uczcić dwusetne urodziny jej założyciela, postanowiła wypuścić grę, która została zaprojektowana specjalnie na tę wyjątkową okazję. Pozwoli ona przekazać informacje na temat historii marki, a przy okazji będzie można zdobyć niepowtarzalne NFT od Louis Vuitton.

NFT do zdobycia w grze edukacyjnej

Wspomniana gra, w której można zdobyć NFT od Louis Vuitton nosi nazwę „Louis: The Game”. Marka ma dostarczyć graczom informacji na temat słynnego domu mody oraz jego założyciela.

Gracze będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób Louis Vuitton odniósł sukces. Dla wielu z nich najważniejsze będzie jednak oczywiście uzyskanie wspomnianych NFT.

Niewymienialnych tokenów będzie można zdobyć aż trzydzieści. Dziesięć spośród nich zaprojektował Beeple, który jest znany ze swoich cyfrowych dzieł sztuki. Wspomnianą grę można pobrać zarówno na telefony z logo nadgryzionego jabłka, jak i te z systemem Android. Portfele z NFT będą jednak zablokowane do 2022 roku.

Za: bithub.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
porsche

NFT od Porsche trafiło na licytację. To wyjątkowy szkic samochodu

Następny wpis
nft

NFT od Messiego już w sierpniu

Powiązane wpisy