NFT od Messiego już w sierpniu

NFT coraz częściej pojawiają się w świecie piłki nożnej. Swoje kolekcje zapowiadały kolejne reprezentacje, teraz będzie też można kupić NFT, które wypuści słynny argentyński napastnik Leo Messi.
nft

NFT, które wypuści Messi będzie można kupić już w sierpniu. Niewymienialne tokeny będą dostępne w serwisie Ethernity Chain.

NFT od Leo Messiego – gratka dla fanów futbolu

Fani piłki nożnej, którzy zbierają też swoją kolekcję NFT będą zachwyceni. Jak informują media, niewymienialne tokeny z kolekcji od Leo Messiego będzie można kupować od 20 sierpnia.

Messi swoją kolekcję tokenów NFT wypuszcza dzięki współpracy z platformą blockchain Ethernity. Nazwa, jaką nadano kolekcji legendy FC Barcelony to „The Messiverse”. Dzięki niej każdy z fanów piłki nożnej będzie mógł poszerzyć swoją kolekcję tokenów o naprawdę wyjątkowe okazy.

NFT stworzone we współpracy ze znanym artystą

Jak informują media, kolekcja NFT którą będzie sprzedawał Leo Messi, przedstawia ważne osiągnięcia i niezwykłe momenty w karierze jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów.

Za powstaniem „The Messiverse” stoi australijski artysta sztuki cyfrowej Bosslogic. Ma on za sobą już współpracę chociażby z Marvelem. Teraz dzięki jego talentowi swoje NFT sprzedawać będzie mógł Leo Messi.

W kolekcji, która na sprzedaż zostanie wystawiona 20 sierpnia, pojawią się trzy tokeny. Pierwszy z nich zatytułowano „Man From the Future”. Przedstawia on napastnika FC Barcelony w kombinezonie Iron Mana.

Inne NFT przedstawia Messiego jako tytana Atlasa, trzeci nazwano „The King Piece”. Messi jest na nim otoczony przez złote szachownice. Wszystkie trzy tokeny będzie można kupić za pośrednictwem serwisu Ethernty Chain.

Źródło zdjęcia: Кирилл Венедиктов – https://www.soccer.ru/galery/1055457/photo/733494 via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Za: beincrypto.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
nft

Dom mody Louis Vuitton wypuścił specjalne NFT. Nie trafią jednak na aukcję

Następny wpis
marvel

Marvel idzie w NFT. Tokeny ze Spider-Manem do kupienia w Veve

Powiązane wpisy