Marvel idzie w NFT. Tokeny ze Spider-Manem do kupienia w Veve

Marvel idzie zdecydowanie w kierunku mocnego zaistnienia w świecie niewymienialnych tokenów. Pierwsza kolekcja to aż 60 tysięcy różnych NFT do kupienia. Najrzadsze kosztowały aż 400 dolarów.
marvel

Aplikacja Veve to miejsce, w którym można kupować różnego rodzaju tokeny NFT. Szczególnie popularne są tu cyfrowe kolekcje związane z komiksami oraz filmami.

Marvel wypuszcza kolekcję NFT ze Spider-Manem

Kolekcja, którą Marvel we współpracy z Orbis Blockchain Technologies Limited przygotował dla fanów komiksów z człowiekiem-pająkiem, to kilka różnych poziomów rzadkości jeśli chodzi o poszczególne NFT. Najtańsze tokeny kosztują 40 dolarów i noszą nazwę „The Amazing Spider-Man”. Łącznie, jeśli chodzi o poziom zwykły, przygotowano 32 tysiące tokenów NFT.

Marvel zaproponował też swoim fanom rzadsze NFT o nazwie „Hanging Out”. Tutaj cena wynosi już 50 dolarów za sztukę, a do kupienia jest 16 tysięcy egzemplarzy z wizerunkiem Spider-Mana, który wisi na swojej pajęczynie.

Marvel i najrzadsze NFT ze Spider-Manem

Najmniej, bo tylko 1000 sztuk zaproponowano w kolekcji ultra-premium. Każdy token kosztował 400 dolarów, ale mimo wysokiej ceny spotkał się z wielkim zainteresowaniem kolekcjonerów. Już teraz żaden z nich nie jest dostępny, NFT rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Jak informuje serwis beincrypto.pl, to pierwsza ale nie jedyna kolekcja, która pojawi się w ramach „Miesiąca Marvela”. Do kupienia w sierpniu mają być jeszcze między innymi egzemplarze Marvel Comics #1. Spider-Man pojawił się jako pierwszy, ponieważ jest jednym z najbardziej legendarnych bohaterów Marvela.

Za: beincrypto.pl, bithub.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
nft

NFT od Messiego już w sierpniu

Następny wpis
cena bitcoina

Czy cena bitcoina może jeszcze wzrosnąć? Gdzie najlepiej sprawdzać kurs BTC? Czy bitcoin był kiedyś wart 0 USD?

Powiązane wpisy