Znacie tego mema? Możecie go kupić jako NFT

O NFT znowu będzie głośno. Na aukcję został wystawiony niewymienialny token z kolejnym memem, który znają wszyscy internauci. Chodzi o „Side-eying Chloe”.
NFT. Znacie tego mema?

Mem, na podstawie którego stworzono to NFT, przedstawia dziewczynkę z zaskakującym wyrazem twarzy. Cena wywoławcza to 5 Ethereum.

NFT z memami wciąż popularne

Do tej pory już wiele innych memów zostało sprzedanych w formie tokenów NFT. Mają one odzwierciedlać unikatowość danego cyfrowego utworu. Przykładowo, za prawie 3 miliony złotych sprzedano NFT z filmem „Charlie bit my finger”. Wygląda na to, że zainteresowanie niewymienialnymi tokenami z memami ciągle rośnie.

Wspomniany mem, który właśnie trafił na aukcję w formie NFT, przedstawia dwuletnią Chloe. Dziewczynka na udostępnionym na Youtube nagrani zrobiła minę, którą do tej pory internauci wysyłają sobie jako komentarz wyrażający zdziwienie i zniesmaczenie zarazem. Wideo ma już 8 lat, ale nadal jego popularność nie słabnie

NFT „Side-eying Chloe” idzie pod młotek

Teraz każdy może się stać właścicielem jedynego w swoim rodzaju tokena NFT ze słynnym nagraniem. Na stół trzeba będzie jednak wyłożyć dosyć sporo. Cena wywoławcza tego tokena to aż 5 Ethereum. Stanowią one równowartość prawie 57 tysięcy złotych.

Jak poinformowała mama Chloe, za pieniądze ze sprzedaży NFT chciałaby sfinansować edukację córki. Czas pokaże, ile ostatecznie uda się zarobić na memie.

Za: Instalki.pl, BBC

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
NFT Freddie Mercury

NFT. Freddie Mercury na niewymienialnych tokenach

Następny wpis
Snoop Dogg

Snoop Dogg rządzi na rynku NFT? Ciekawe doniesienia

Powiązane wpisy