“Kosmiczny Mecz” i NFT. Tokeny można zdobyć za darmo! Sprawdź, co trzeba zrobić

„Kosmiczny mecz” wraca do kin. W kontynuacji produkcji, która stała się jednym z symboli lat 90-tych zagra tym razem jednak nie Michael Jordan, a Lebron James. Co ciekawe, przy okazji premiery filmu na rynek trafiły niewymienialne tokeny związane z „Kosmicznym meczem” właśnie.

Nowa produkcja Warner Bros traktująca o koszykówce i bohaterach „Looney Tunes” takich jak Królik Bugs, Kaczor Daffy czy struś Pędziwiatr, nosi tytuł „Kosmiczny mecz: Nowa era”. Warner Bros. Ma jednak zamiar zarobić nie tylko na biletach do kina i tradycyjnych gadżetach. Wytwórnia postanowiła pójść z duchem czasu.

„Kosmiczny Mecz” i NFT. Tokeny także za darmo

91 980 tokenów NFT trafiło na rynek Nifty’s Inc. Animowane grafiki w tej formie przedstawiają dziewięciu członków drużyny Lebrona Jamesa, która nazywa się „Tune Squad”. Będzie to między innymi wspomniany już królik Bugs czy Kaczor Daffy.

Co ciekawe, jeden z tokenów można zdobyć za darmo. W tym celu trzeba założyć konto na Nifty’s. Drugi token NFT uzyskać można poprzez udostępnienie postu na temat akcji w mediach społecznościowych. Niewymienialny token dostać też można za stosunkowo niewielką kwotę, zaledwie 2,99 dolara.

Powrót do lat 90-tych

Co ciekawe, wspomniane tokeny będą przyznawane uczestnikom akcji zupełnie losowo. To sprawia wrażenie obcowania z popularnym między innymi w latach 90-tych zbieraniem naklejek czy kart, tyle że w formie cyfrowej.

Pierwsza część filmu „Kosmiczny Mecz” do kin trafiła w 1996 roku. Zrobiła istną furorę przede wszystkim za sprawą Michaela Jordana, który zagrał w filmie. Na tamte czasy była to produkcja rewolucyjna, o której mówili wszyscy. Czy nowa część również stanie się tak popularna? Cóż, czas pokaże.

Za: Bitcoin.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
xrp

Kryptowaluta ripple (XRP) – czym jest i jaką wartość przedstawia?

Następny wpis

Filipiny: Gry NFT uratowały ich przed biedą

Powiązane wpisy