Elon Musk tweetuje, Floki zyskuje. Wszystko przez psa

Elon Musk wciąż może wywierać spory wpływ na rynek kryptowalut. Choć jego wpisy nie robią już takiego wrażenia na inwestorach jeśli chodzi o najbardziej popularne z nich, zyskiwać mogą te pomniejsze.
Elon Musk

Najlepszym dowodem na to, że Elon Musk nadal ma sporo do powiedzenia jeśli chodzi o kryptowaluty, jest jego najnowszy tweet. Co prawda Bitcoin uodparnia się na wpisy Elona Muska, zyskuje za to kryptowaluta Floki.

Elon Musk adoptował psa. Kurs Floki wystrzelił

Notowania kryptowaluty Floki Inu gwałtownie wzrosły po tym, jak Elon Musk pochwalił się na Twitterze swoim nowym psem. Szczeniak, który trafił do jego domu, wabi się właśnie „Floki”.

Wpis szefa Tesli ponownie był niezwykle lakoniczny. Elon Musk napisał tylko:

Floki has arrived [ang. „Floki właśnie przybył”].

Twitt miliardera wpłynął drastycznie na notowania wspomnianej już kryptowaluty. Przed nim była ona handlowana na 0,00001818 USD z wolumenem 2,4 mln, a po wpisie osiągnęła 0,00004354 USD z wolumenem 8 milionów – informuje serwis Comparic.pl

Elon Musk chwali się psem, a Floki zyskuje

Dalej poinformowano, że w kolejnych godzinach wolumen wzrósł nawet do 28 milionów. Wszystko to oznacza, że Elon Musk nadal potrafi poważnie zamieszać na rynku kryptowalut. Wystarczy jeden jego wpis, aby inwestorzy mocno stracili, lub przeciwnie – poważnie się wzbogacili.

Wspomniany już serwis podliczył, że Tweet Muska sprawił, że każde 1000 dolarów zainwestowanych we FLOKI byłoby dziś warte… 406 tysięcy!

Za: Comparic.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
Ukraina kryptowaluty

Ukraina: Kryptowaluty stają się legalne. Bitcoin zostanie oficjalną walutą?

Następny wpis
amc

AMC zaakceptuje płatność Bitcoinem. Na tym nie koniec!

Powiązane wpisy