Canva na rynku NFT – projekt skazany na sukces?

Canva na rynku NFT? Taki scenariusz jest możliwy patrząc na potencjał firmy. Przedsiębiorstwo otrzymało 200 mln $ w ramach nowego finansowania, a ponadto ma ponad 60 milionów użytkowników korzystających z pakietu freemium. Ponad pół miliona osób natomiast korzysta z wersji premium.
Canva na rynku NFT
Zdj. ilustracyjne pexels.com

Pogłoski dotyczące wejścia Canvy na rynek NFT pojawiają się od dłuższego czasu. Firma chce wykorzystać panujący obecnie trend na tego typu tokeny.

Canva na rynku NFT – kooperacja z Qtum kluczem do sukcesu

Kluczowa w tej kwestii może być współpraca z blockchainową platformą Qtum, która zapewnia nie tylko technologię, ale też kryptowalutę usprawniającą transakcje NFT. Testy już się rozpoczęły i potrwają do 2 listopada 2021 r. Qtum chce, aby użytkownicy tworzyli NFT w Qtum Testnet, wysyłali je następnie do tzw. portfela rejestracyjnego i publikowali je na Discordzie, popularnym komunikatorze. Co więcej, na obecnym etapie użytkownicy mogą również zgłaszać twórcom wszelkie błędy odkryte w trakcie działania programu.

Canva na rynku NFT – niższe opłaty i responsywność

Canva należy do wiodących firm graficznych na rynku. Crypto Canva, czyli przedsięwzięcie autorstwa Qtum, jest z kolei na dobrej drodze, aby stać się kolejnym ważnym projektem na rynku NFT. Ponieważ programiści coraz częściej rozważają zmianę platformy do tworzenia NFT z Ethereum na inne, tańsze rozwiązania, Qtum może okazać się jednym z oczywistszych wyborów.

Korzyścią przemawiającą za tą opcją jest to, że projekt oferuje znacznie niższe opłaty. Ponadto łańcuch Qtum jest responsywny, a jego środowisko programistyczne jest konfigurowane przy użyciu podejścia modułowego. Systemy Qtum i Canvy zostały już zweryfikowane przez programistów, którzy musieli sprawdzić kompatybilność z istniejącą infrastrukturą blockchaina.

Źródło: bitcoin.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
Bitcoin. Inflacja

Bitcoin: inflacja wpływa na rekordową cenę wirtualnej waluty

Następny wpis
Elon Musk Shib inu

Elon Musk. Shiba Inu nie znajduje się na koncie dyrektora Tesli. Kryptowaluta traci na wartości

Powiązane wpisy