Snoop Dogg rządzi na rynku NFT? Ciekawe doniesienia

Snoop Dogg jest jednym z entuzjastów niewymienialnych tokenów. W ostatnich dniach przyznał, że sam inwestuje w NFT już od pewnego czasu.
Snoop Dogg

Jak informuję media, Snoop Dogg poinformował też z jakiego pseudonimu korzysta w trakcie robienia zakupów na rynku NFT. To Cozomo de’ Medici. Co ciekawe, jego tokeny mają mieć wartość na poziomie 17 milionów dolarów!

Snoop Dogg pokochał NFT

NFT to najwidoczniej dla rapera niezwykle ciekawy sposób na tworzenie wirtualnej kolekcji. Dowodzi tego fakt, że w jego portfelu znajdują się nawet słynne CryptoPunki, których ma mieć aż dziewięć.

Tweet Snoop Dogga wywołał nie lada sensację wśród osób, które są zainteresowane rynkiem NFT. Konto, które ma prowadzić sławny raper zawiera link do kolekcji niewymienialnych tokenów. Ta jest warta miliony dolarów. Wszystkie bazują na sieci Ethereum.

Jak informuje serwis Comparic.pl, na wspomnianym koncie Cozomo de’ Medici nie brak wpisów na temat kolejnych inwestycji. Widoczne jest duże zrozumienie rynku przez osobę, która je prowadzi. Podliczono, że łączna wartość tokenów należących do Medici (którym ma być Snoop) to aż 18 milionów dolarów.

Jednym z elementów kolekcji jest NFT o wartości aż 4,6 miliona dolarów jeśli patrzeć na obecne ceny rynkowe.

Snoop Dogg i jego token

Znany raper nie tylko kolekcjonuje kolejne tokeny. Na wiosnę tego roku wprowadził na rynek swoją własną kolekcję przedmiotów. Współpracował również z twórcą niezwykle dobrze znanego mema Nyan Cat.

Najnowsze doniesienia dowodzą jednak, że raper przede wszystkim lubi w NFT inwestować. Z pewnością jego drugie konto obserwować teraz będzie znacznie większa liczba osób.

Za: Comparic.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
NFT. Znacie tego mema?

Znacie tego mema? Możecie go kupić jako NFT

Następny wpis
nft

NFT – co to jest? Dlaczego niewymienialny token wzbudza tak duże zainteresowanie i jaką ma przyszłość?

Powiązane wpisy