NFT w połączeniu z serialem. Nowatorska produkcja już w przyszłym roku

Niewymienialne tokeny w połączeniu z serialem? Nietypowa produkcja firmy AMM ma się pojawić już w przyszłym roku. Bohaterowie serialu będą mieli swoją reprezentację w formie NFT.

Informację na temat tej niezwykle nowatorskiej produkcji przekazał serwis bitcoin.pl. Jak czytamy, wynika ona z chęci wejścia na rynek NFT przez firmę produkcyjną AMM.

NFT + serial = „Crypto Keepers”

Serial pod tytułem „Cyrpto Keepers” swoją premierę będzie miał już w przyszłym roku. Cała produkcja ma być oparta właśnie na niewymienialnych tokenach. Stojąca za tym pomysłem firma zdradziła, że zależy jej na stworzeniu kolejnej cyfrowej waluty.

Serial ma być powiązany z NFT nie tylko poprzez bohaterów, którzy będą mieli swoje odpowiedniki w formie wspomnianych tokenów. Jak czytamy, także scenariusz będzie nawiązywał do istotnych wydarzeń dotyczących świata kryptowalut.

O czym będzie pierwszy serial NFT?

Cała produkcja ma być oparta na fikcyjnych wydarzeniach. Dyrektor wykonawczy AMM poinformował, że celem jest opowiedzenie historii zrozumiałych dla wszystkich nacji i „wypełnienie luki między Wschodem, a Zachodem.

Informując o założeniach produkcji, Bizhan Tong podkreślił, że seria zostanie rozbudowana o różnorakie funkcje. Można więc zakładać, że sporą rolę odegrają tu właśnie NFT. Odbiorcy mają mieć możliwość korzystania z opcji interaktywnych, co może przywodzić na myśl gry wideo.

Obecnie wiemy też, że jego akcja będzie miała miejsce w Azji. Twórcy nie chcą jednak na tym etapie zdradzać zbyt wielu szczegółów. Obecnie przekazywane są przede wszystkim informacje na tematy technologiczne.

Za: bitcoin.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis

NFT od Krzysztofa Gonciarza sprzedany. Dzieło poszło za 1,05 Eth

Następny wpis

Bitcoin (i nie tylko) uodparnia się na wpisy Elona Muska

Powiązane wpisy