Marvel wypuszcza rzadkie komiksy w formie NFT

Marvel coraz chętniej korzysta z możliwości, jakie dają tokeny NFT. Teraz użytkownicy smartfonów będą mogli tworzyć biblioteki rzadkich komiksów, które wydawca udostępni w aplikacji Veve.
NFT. Marvel wypuszcza rzadkie komiksy

Informując o dobrych wieściach dla fanów komiksów serwis Spider’sWeb podkreśla, że ta mało znana aplikacja powoli staje się niezwykle istotną dla miłośników tego rodzaju wydawnictw. Marvel przyciągnie z pewnością wielu z nich.

Marvel udostępni rzadkie komiksy

We wspomnianej aplikacji mają się pojawić pierwsze i niezwykle rzadkie tomy komiksów od Marvela. Kolekcjonerzy komiksów w postaci cyfrowej będą je mogli kupić w formie niewymienialnych tokenów. NFT staje się więc powoli technologią, która może zainteresować coraz większe rzesze ludzi.

O ile realne egzemplarze poszczególnych tomów komiksów Marvela są rzadkie waśnie dzięki temu, że jest ich mało, w sieci do niedawna nie było to tak proste. NFT pozwala jednak tworzyć unikalne kolekcje także jeśli chodzi o produkty cyfrowe. Tak właśnie ma być ze wspomnianymi komiksami.

Marvel przygotował pięć poziomów NFT

Jak czytamy, rzadkie albumy w aplikacji Veve mają się pojawiać w postaci dropów, a więc będą dostępne tylko przez krótki czas. Technologia NFT zapewnia z kolei, że kupiony przez nas egzemplarz jest jedynym w swoim rodzaju.

Takie wykorzystanie NFT sprawi z kolei, że ceny poszczególnych albumów z pewnością będą z czasem bardzo mocno rosnąć.

Na cenę wpływać też będzie poziom rzadkości danego egzemplarza. W Przypadku poszczególnych zeszytów komiksowych jakie przygotował Marvel, będzie to pięć poziomów. Będą to:

  • Common,
  • Uncommon,
  • Rare,
  • Ultra Rare,
  • Secret Rare.

Z pewnością dla wielu inwestorów otworzy to nowe możliwości zarobku. Tokeny NFT z komiksami od Marvela nie będą raczej miały problemu ze znalezieniem nabywców.

Za: spidersweb.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
Blockchain w turystyce

Blockchain w turystyce – jak to działa?

Następny wpis
NFT zyskują na popularności

NFT zyskują na popularności. Ogromny wzrost sprzedaży jednej z platform!

Powiązane wpisy