GameStop planuje stworzyć własną platformę NTF. Rynek czeka poważna rewolucja

GameStop zebrał grono ekspertów ds. blockchain i NFT. Przedsiębiorstwo tym sposobem zamierza wypuścić na rynek własną platformę NFT. Pierwsze pogłoski w tej sprawie można było przeczytać w czerwcu. To właśnie wtedy firma zaprezentowała nowy, informacyjny portal internetowy dla platformy tokenów niewymienialnych (NFT).
GameStop NFT

Na stronie nft.gamestop.com widnieją oferty pracy. Poszukiwani są inżynierowie, projektanci, gracze, marketerzy i liderzy społeczności.

GameStop poszukuje pracowników. Duże zainteresowanie wśród internautów

Post z 27 października dotyczący pracy otrzymał już ponad 10 000 głosów. Plany GameStop spotykają się z ogromnym zainteresowaniem ze strony wielu członków społeczności. Dwa dni wcześniej – 25 października, firma przedstawiła osiem stanowisk, o które ubiegają się kandydaci. Trzy etaty są przewidziane dla doświadczonych inżynierów oprogramowania NFT, kolejne trzy dla sprzedawców produktów, zaś dwa miejsca są skoncentrowane na grach opartych na sieci Web3.

GameStop i sytuacja na rynku GME

Cena GME spadła ostatnio do 166 $, a następnie wzrosła do 187 $, po czym kurs ponownie zmalał. Według danych Tradingview, w chwili przygotowywania niniejszej publikacji, cena GME wzrosła do 178 $. Zysk GME od początku roku to aż 844%.

Źródło: Bithub.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
Adobe będzie współpracować z NFT

Adobe ułatwi życie twórcom NFT. Udowodnienie autorstwa będzie teraz łatwiejsze

Następny wpis
NFT Disney

NFT. Disney wchodzi na rynek tokenów

Powiązane wpisy