Kryptowaluty. Nastolatek i jego dziewięcioletnia siostra zarabiają dziesiątki tysięcy dolarów!

Kryptowaluty i ich kopanie w dalszym ciągu mogą przynosić bardzo duży dochód. 13-latek i jego dziewięcioletnia siostra tego lata otworzyli swoją kopalnię i każdego miesiąca zarabiają aż 30 tysięcy dolarów.
Kryptowaluty. Nastolatek i siostra zarabiają tysiące dolarów

Kryptowaluty są kopane przez rodzeństwo w wynajętym centrum danych w Dallas. Zaczynali jednak od pojedynczego komputera.

Kryptowaluty – to się opłaca

Zaskakująca jest skala przedsięwzięcia, jak i prędkość z jaką rodzeństwo zdołało je rozkręcić. W ciągu kilku miesięcy byli oni w stanie wynająć klimatyzowane centrum danych w Dallas w stanie Teksas. Tam znajduje się ich kopalnia kryptowalut, dzięki której mogą zarabiać naprawdę poważne pieniądze.

Thakur i jego siostra Aanya mogą się pochwalić bardzo wydajną kopalnią. Kopane przez nich kryptowaluty dają zarobek w wysokości 30 tysięcy dolarów miesięcznie. W przeliczeniu na złotówki jest to więc aż 120 tysięcy złotych. Podkreślamy: każdego miesiąca!

Kryptowaluty pozwalają rodzeństwu zarobić małą fortunę

W rozmowie z CNBC nastolatek przyznał, że początkowo kryptowaluty zainteresowały go dlatego, że chciał razem z siostrą nauczyć się czegoś o technologii. Do tego mieli zamiar zarobić nieco pieniędzy. Zamiast grać w wakacje w gry – uczyli się jak kopać kryptowaluty. Korzystali z ogólnodostępnych poradników, jakie znaleźć można między innymi w serwisie YouTube.

Dla startu przedsięwzięcia konieczne było jednak wzięcie pożyczki. Zdecydował się na to ojciec rodzeństwa, Manish Raj. Pieniądze były oczywiście potrzebne do zakupu koparek, dzięki którym będzie można wydobywać kryptowaluty.

Dzieci dodają, że ich kopalnia jest w pełni zasilana przez odnawialne źródła energii. Rachunki za prąd kosztują ich około 3 tysięcy dolarów. Rodzeństwo liczy na to, że zarobek pozwoli im opłacić studia medyczne w przyszłości.

Za: Bitcoin.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
NFT. Lay's wypuszcza swój pierwszy token

Lay’s idzie w NFT. Jest już pierwszy token w Rumunii

Następny wpis
Salwador. Bitcoin stał się oficjalną walutą

Salwador: Bitcoin stał się oficjalną walutą tego kraju

Powiązane wpisy