Jordan Belfort zainteresowany rynkiem NFT

Jordan Belfort, czyli popularny Wilk z Wall Street jest kolejnym przedstawicielem celebryckiego środowiska, który postanowił dołączyć do szaleństwa związanego z NFT.
Jordan Belfort

Tym sposobem były makler dołączył do takich osobistości jak: Tom Brady, Stephen Curry, Eminem czy Paris Hilton, którzy również zainteresowali się tym segmentem.

Jordan Belfort kocha NFT, choć w przeszłości mocno krytykował rynek

Belfort udzielił się na ten temat za pośrednictwem Twittera:

ŁAŁ! KOCHAM NFT!

– napisał w swoim poście.

Całe zamieszanie wokół tej deklaracji jest o tyle istotne, bowiem pomijając kwestie oszustw, do jakich dopuścił się w przeszłości, Belfort wcześniej mocno krytykował bitcoina. Tak było w 2018 r., kiedy to dawny makler porównał rynek BTC z poczynaniami jego firmy, która oszukiwała ludzi. Ponadto wszystkim inwestorom zainteresowanym zakupem BTC, odradzał nabycie kryptowaluty.

Jordan Belfort i rynek NFT, czyli skąd taka zmiana decyzji

Skąd taka diametralna zmiana opinii odnośnie rynku NFT? Jak wyjaśnia popularny „Wilk z Wall Street” wpływ na to ma pandemia COVID-19 i późniejsze działania światowych rządów całkowicie zmieniły jego zdanie na temat tego cyfrowego zasobu.

NFT mogą pozostać z nami na dłużej, bowiem wprowadzają technologię blockchain do mainstreamu i świata rozrywki. Możliwe, że to one są kluczem do przyspieszenia adopcji kryptowalut i łańcucha bloków.

Źródło: Bitcoin.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
Elon Musk Shib inu

Elon Musk. Shiba Inu nie znajduje się na koncie dyrektora Tesli. Kryptowaluta traci na wartości

Następny wpis
Adobe będzie współpracować z NFT

Adobe ułatwi życie twórcom NFT. Udowodnienie autorstwa będzie teraz łatwiejsze

Powiązane wpisy