Mila Kunis idzie z duchem czasu. Stworzyła własne NFT

Kobiety są zbyt mało widoczne na rynku NFT – stwierdziła znana aktorka Mila Kunis, która postanowiła to zmienić. Gwiazda poinformowała właśnie, że uruchamia własny projekt dotyczący niewymienialnych tokenów.

Informację na temat startu na rynku NFT aktorka przekazała w rozmowie z Conanem O’Brienem w jego programie. Przyznała, że nowym sposobem inwestowania pieniędzy zainteresowała się w trakcie kwarantanny związanej z zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2.

„To nie może być takie trudne”

Gwiazda wykorzystała ten czas na poszerzenie swojej wiedzy na temat NFT oraz kryptowalut. Poinformowała, że zmartwił ją fakt, że na rynku brakuje kobiet i postanowiła to zmienić. „To nie może być takie trudne” – uznała w trakcie kwarantanny Kunis i zaczęła zasięgać informacji.

Aktorka informuje, że skontaktowała się z dwiema innymi kobietami, które dobrze znają tematykę NFT i kryptowalut. Te pozwoliły jej wgłębić się w temat na tyle mocno, że postanowiła wystartować z własnym projektem NFT – Stoner Cats.

Jak informuje gwiazda, jego celem jest umożliwienie internautom kupowania NFT z wizerunkami kotów, które piją lub palą… marihuanę. Serwis bitcoin.pl przypomina, że w Kalifornii medyczna marihuana od 2016 jest zupełnie legalna, a więc jej promowanie nie koliduje z prawem.

Gwiazda zarobi kolejne miliony?

Nie znamy jeszcze ceny tokenów ze wspomnianymi kotami. Wielokrotnie jednak sprzedaż tokenów przez celebrytów oznaczała zysk rzędu milionów dolarów. Tak było chociażby w przypadku Claire Elise Boucher. W marcu jej stokenizowane dzieła sztuki sprzedano za niemal 6 milionów dolarów.

Za: Bitcoin.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
NFT. Sprzedano wirtualną działkę za milion dolarów

Sprzedane! Wirtualna działka poszła na aukcji za prawie milion dolarów

Następny wpis

Iran: Władze skonfiskowały 7000 koparek kryptowalut

Powiązane wpisy