Marvel wchodzi na rynek NFT

Komiksowe imperium wkracza na jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów współczesnej cyfrowej gospodarki. Marvel liczy na to, że popularność zarówno postaci w połączeniu ze specyfiką NFT wygeneruje duże zyski.

Jak argumentują twórcy NFT Marvel, ich celem było stworzenie unikalnego rynku, na którym fani komiksów Marvela, jak i kinowego uniwersum studia mogliby jeszcze silniej połączyć się z ulubionymi bohaterami, a zarazem dokonywać intratnych cyfrowych inwestycji.

Jak to będzie działać?

Interakcje podejmowane przez uczestników rynku obejmować mają tworzenie cyfrowych dzieł sztuki związanych z Marvelem, a także dzielenie się nimi. Tworzone w ten sposób aktywa będą mogły być następnie zmieniane w niewymienialne tokeny.

Dzieła NFT stworzone przez użytkowników w założeniach można będzie także wysyłać jako prezenty. Co więcej, twórcy rynku zapowiadają, że prezenty będą wysyłane do losowych użytkowników posiadających tokeny Marvela.

Marvel liczy na duże zyski

Rynek Marvela będzie funkcjonował na inteligentnym blockchainie Binance (BSC). Pozwala on na oferowanie tanich i niezwykle szybkich transakcji.

Twórcy rynku NFT Marvela spodziewają się, że połączenie potencjału samego studia dysponującego ogromną liczbą popularnych postaci i dzieł oraz specyfiki niewymienialnych tokenów sprawi, że nowo powstała gospodarcza rzeczywistość będzie generować znaczny ruch i przyniesie równie znaczne zyski. Twórcy zaznaczają, że liczbą na aktywność oraz zaangażowanie społeczności fanów Marvela, znanej z zamiłowania do ukochanych komiksów. Tokeny fanów Marvela, co oczywiste, mają zajmować kluczowe miejsce na platformie.

Za: beincrypto.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis

Oryginalny kod WWW na sprzedaż w formie NFT

Następny wpis

Polski rynek kryptowalut czeka wielka zmiana

Powiązane wpisy