A jednak! Marvel wkroczy do świata NFT

Fani komiksów ze stajni Marvela mogą zacierać ręce. Pojawią się tokeny NFT sygnowane logiem giganta. Pojawią się na platformie VeVe.

To już pewne. Firma Marvel Entertainment nawiązała partnerstwo z platformą, która zajmuje się sprzedawaniem niewymienialnych tokenów (NFT) opartych na blockchainie. Wiemy też, że gigant świata rozrywki ma zadebiutować w świecie cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich jeszcze w tym roku.

Świetlana przyszłość NFT?

Nie brak komentarzy osób, które chciałyby niewymienialne tokeny położyć do grobu jeszcze zanim na dobre ludzie zaczęli się nimi interesować. Spory wyłom w tej narracji stanowi najnowsza decyzja Marvel Entertainment. Wcześniej informowaliśmy też o wielu gwiazdach, które postanowiły zająć się tematyką NFT.

Niewymienialne tokeny zaczynają coraz mocniej przyciągać do siebie znane i cenione firmy. Nie inaczej stało się w przypadku najbardziej znanego amerykańskiego producenta i wydawcy komiksów na Ziemi. Wcześniej pojawiały się już spekulacje w tej kwestii.

Co zobaczymy w formie NFT od Marvela?

W kwestii NFT, Marvela uprzedziła stajnia DC Comics. Firma wydała kolekcję NFT związaną z Batmanem. Teraz wiemy już, że podobny krok wykona firma znana z komiksów o Hulku, Iron Manie czy Spider-Manie. W blockchainie opublikowane będą cyfrowe komiksy czy trójwymiarowe grafiki.

Marvel chroni jednak swoich tajemnic biznesowych i do tej pory nie zdradził żadnych szczegółów na temat współpracy z firmą VeVe. Wiemy jedynie, że wspomniane grafiki będzie można podziwiać zarówno w wirtualnej, jak i rozszerzonej rzeczywistości.

Za: comparic.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis

Ruszyła aukcja dzieła Krzysztofa Gonciarza w formie NFT

Następny wpis

Indie zakochały się w kryptowalutach. Gigantyczny wzrost inwestycji

Powiązane wpisy