Ogromny skok Shiba Inu

Shiba Inu to kryptowaluta, która dziś jest na ustach wszystkich osób zainteresowanych tym rynkiem. 24-godzinny wolumen SHIB wyniósł aż 1,3 miliarda dolarów.
Shiba inu rośnie

Shiba Inu tym samym zyskała przewagę nad bitcoinem. Wolumen BTC z tego okresu to 774 miliony USD.

Shiba Inu z ogromnym skokiem

Waluta cyfrowa Shiba Inu w ciągu zaledwie 24 godzin odnotowała wzrost aż o 64 procent. W skali tygodnia jest to z kolei aż 104 procent. Jak informują media, wolumen z ostatnich 24 godzin zbliżył się do kapitalizacji SHIB.

Zmiana, do jakiej doszło w tak krótkim czasie sprawiła, że kryptowaluta Shiba Inu w rankingu dotyczącym największej kapitalizacji wskoczyła na 34 pozycję (dane z wtorku). Kapitalizacja rynkowa wyniosła aż 5,69 miliarda dolarów.

Shiba Inu rośnie dzięki Elonowi Muskowi?

Eksperci twierdzą, że po raz kolejny zauważyć można ogromny wpływ, jaki na rynek kryptowalut mają wpisy Elona Muska. Jak jednak informuje serwis Investing.com, duży wzrost nastąpił około południa we wtorek, a więc długo po publikacji Muska.

Nie ma w tej chwili jasności co do powodów, dla których SHIB zyskało tak szybko tak wysoki wolumen obrotu. Obecnie jest to najchętniej handlowana kryptowaluta na Coinbase. Nadal jednak SHIB znajduje się o 50 proc. poniżej rekordu, który udało mu się osiągnąć przed kilkoma miesiącami – czytamy w informacji przekazanej przez Comparic.pl.

Za: Comparic.pl, pl.Investing.com

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
chainlink

Kryptowaluta chainlink (LINK) jako pomysł na dostarczanie danych dla łańcucha bloków. Jak to działa?

Następny wpis
Bitcoin. Tonga

Bitcoin będzie prawnym środkiem płatniczym w Tonga?

Powiązane wpisy