Kurs bitcoina rośnie. Według analityka, przekroczy swoje ATH

Kurs bitcoina cały czas rośnie. W ciągu ostatniego tygodnia wzrost wyniósł ponad 20 procent. Znany inwestor Tom Lee jest zdania, że do końca roku wartość BTC może się jeszcze podwoić.
kurs bitcoina

Kurs bitcoina ma się w kolejnych miesiącach nadal zmieniać na korzyść inwestorów. Zdaniem Lee, spadek liczby osób zakażonych koronawirusem ma mieć wpływ na kurs BTC. Inwestor oczekuje boomu gospodarczego.

Kurs bitcoina znów rośnie

Strateg z Fundstrat Global Advisors jest zdania, że najpopularniejsza z kryptowalut nadal będzie rosnąć. W tej chwili wartość BTC to mniej więcej 46 tysięcy dolarów za sztukę. Swoimi przewidywaniami Tom Lee podzielił się w trakcie rozmowy z CNBC.

Inwestor twierdzi, że cena bitcoina jest bardzo mocno uzależniona od sytuacji pandemicznej. Gdy tylko maleć będzie strach związany z pandemią koronawirusa, rosnąć będzie wartość BTC.

Kurs bitcoina podwoi się?

Co więcej, Lee dodaje też, że rzeczywisty, mocny wzrost kursu bitcoina jest dopiero przed nami. Ocenił, że jeszcze w tym roku spotkamy się z trzycyfrowym wynikiem jeśli chodzi o kurs bitcoina w dolarach.

Oznaczałoby to, że cena za BTC wzrośnie ponad dwukrotnie. Wspomniany strateg jest przekonany co do tego, że tak właśnie będzie. To z kolei byłoby jednoznaczne z przekroczeniem dotychczasowego ATH bitcoina. Warto wspomnieć, że jeszcze niedawno wielu analityków wieszczyło kolejne spadki wartości tej kryptowaluty. Bitcoin mocno tracił między innymi po wpisach Elona Muska.

Za: Comparic.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni wpis
nft

Method Man wkracza w świat NFT. Raper wprowadza na rynek komiks

Następny wpis
Blockchain w turystyce

Blockchain w turystyce – jak to działa?

Powiązane wpisy